Home Lajme Hap derën e makinës, gruaja ia fut vrapit e tmerruar nga ajo...

Hap derën e makinës, gruaja ia fut vrapit e tmerruar nga ajo që sheh në sedilje

Një ngjarje aspak e zakontë i ka ndodhur një gruaje. Madje ajo e përshkoi atë si frikën më të madhe që kish përjetuar në jetën e saj.

Gruaja kish dalë pë shoping, po kur u kthye një ‘mysafir’ ndodhej në sedilje.

Ishte një ari i zi që qëndronte i pa shqetësuar dhe ishte gruaja që i prishi ‘terezinë’.

- Advertisement -

Gruaja mbylli derën menjëherë dhe u largua me vrap, por ai e shtyu, zbriti dhe qetë-qetë u larguar për në pyje.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nuk del i gjallë nga studio pa më dhënë lekët”, plas sherri në Tv Klan

Seanca e ndërmjetësimit e kësaj të diele në “Shihemi në Gjyq”, rubrika e njohur në “E Diela Shqiptare”, zhvillohet midis Ilirit dhe Lavdoshit. Shkak...

Çudit nëna 34-vjeçare/ Pas rritjes së dy fëmijëve ushqen të dashurin me qumësht gjiri

Lana Michaels, nënë e dy fëmijëve i ka çuditur të gjithë me rrëfimin e saj. Sipas “The Sun”, ish-mësuesja thotë se ushqen me gji të...

Kur do të rikthehet në muzikë? Eni Koçi shuan kureshtjen e fansave

Eni Koçi ka disa muaj që nuk ka qenë aktive në muzikë. Projekti më i fundit i këngëtares së njohur është bashkëpunimi me Fisnikët,...

Ndjeni sikur nuk keni pikë fuqie? Arsyeja pse ndodh kjo

Ndiheni të lodhur, nuk keni pikë fuqie dhe keni një ndjesi përgjumjeje? Shpesh, lodhja mund të shkaktohet nga çështjet e lidhura me stilin e...

Në këtë mënyrë do të digjni kalori edhe në gjumë, ja se si të veproni

Kur flemë, trupi ynë pushon dhe rikthen nivelet e tij të energjisë. Megjithatë, gjumi është një gjendje aktive që ndikon si në mirëqenien fizike...