Home Kuriozitete “Pse kaq shumë ndryshim, nuk je ti”/ Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit...

“Pse kaq shumë ndryshim, nuk je ti”/ Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit si rrallë ndonjëherë

Arbana Osmani ka zgjedhur që të jetë përherë vetvetja dhe të shfaqet para fansave të saj komplet pa komplekse, kjo është dhe një ndër arsyet pse publiku e do kaq shumë.

Pa photoshop dhe pa filtra, Arbana përherë ka dhënë një mesazh me dukjen e saj.

Mirëpo, si rrallëherë ajo ka marrë kritika dhe shkak është bërë një foto e saj e postuar në Instagram.

- Advertisement -

Moderatorja postoi një foto nga spektakli i së premtes së “Big Brother VIP”, që ishte publikuar më herët nga makeup artisti, Arbër Bytyqi.

Krahas komplimenteve kishte dhe nga ata ndjekës, të cilët mendonin se Arbana dukej shumë ndryshe dhe tek fotoja ka shumë ndërhyrje.

“Ti dukeshe bukuri natyrale mbrëmjen e së premtes shumë e kuruar dallohej dora e Arbërit, por fotoja që sapo postove duket që është prekur shumë me program nga Arbëri. Dhe nuk e kuptoj pse kaq shumë ndryshim dukesh që nuk je ti, kur në fakt ti je e vetmja që nuk ke ndryshuar ndër vite. Vetëm je bërë më e bukur”, ka shkruar një ndjekëse.

Ky koment nuk ka mbetur pa një përgjigjje nga ana e Arbanës, e cila i ka shkruar:

“Arbëri ka luajtur pak me filtra dhe duke qenë se është një foto artistike s’ka asgjë të keqe. Ju e dini si jam në realitet”

“Pse kaq shumë ndryshim, nuk je ti”/ Arbana Osmani

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

E PAZAKONTË! Shqiptari kërkon ta çojnë në b urg, arsyen nuk do ta besoni!

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Itali, ku një 30-vjeçar shqiptar i cili ka qenë në arrest shtëpie i ka kërkuar po licisë...

“Të dua, por si motër”/ Flet shoku i tij i ngushtë: Graniti ka në mendje një vajzë jashtë…!

Romanca mes Fifit dhe Granitit mori fund kur ky i fundit i tha që e shikon si shoqe dhe se mes tyre nuk mund...

Çfarë ndodhi? Angela Merkel refuzon një shtrëngim duarsh me Ursula von der Leyen

Angela Merkel, kancelarja në largim e Gjermanisë është treguar e kujdesshme dhe nuk ka preferuar të afrojë dorën e saj me Presidenten e Komisionit...

“Mos të përsëritet më”, plas sherri mes Ilirit dhe Palomës, gazetarja shpërthen në lot pas debatit

Paloma dhe Iliri janë përfshirë në një debat ditën e sotme, brenda shtëpisë së BBV. Gjithçka ka nisur për mosrespektimin e rregullave, pasi Iliri...

Personazhi i njohur i ekranit: Dua të futem tek Big Brother, edhe unë VIP jam

Ard Daullxhiu një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka qenë mbrëmë i ftuar në "Expuls"...