Home Lajme “Bledi Mane tullac”/ Shqipja e ngacmon: Po të kishe dhe X6…

“Bledi Mane tullac”/ Shqipja e ngacmon: Po të kishe dhe X6…

Bledi Mane dukej shumë ndryshe sot me pamjen e tij të re, në “E Diell”.

Ai ka vendosur të “heqë dorë” nga flokët momentalisht dhe paraqitja e tij u komentua nga të pranishmit në rubrikën “Trotuar”.

Shqipja tha se i “mungon çufoja (flokët) i Bledit.

- Advertisement -

Gazetari e pyet ish-konkurrenten e “Për’puthen” nëse ka ndonjë eksperiencë me djem tullac.

“Fare, fare, me asnjë! As shoqëri”, përgjigjet ajo, duke thumbuar më tej, se nëse “Bledi do të ishe tullac dhe do të kishe X6, mbase do të shoqërohej me të”.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Çudit nëna 34-vjeçare/ Pas rritjes së dy fëmijëve ushqen të dashurin me qumësht gjiri

Lana Michaels, nënë e dy fëmijëve i ka çuditur të gjithë me rrëfimin e saj. Sipas “The Sun”, ish-mësuesja thotë se ushqen me gji të...

Kur do të rikthehet në muzikë? Eni Koçi shuan kureshtjen e fansave

Eni Koçi ka disa muaj që nuk ka qenë aktive në muzikë. Projekti më i fundit i këngëtares së njohur është bashkëpunimi me Fisnikët,...

Ndjeni sikur nuk keni pikë fuqie? Arsyeja pse ndodh kjo

Ndiheni të lodhur, nuk keni pikë fuqie dhe keni një ndjesi përgjumjeje? Shpesh, lodhja mund të shkaktohet nga çështjet e lidhura me stilin e...

Në këtë mënyrë do të digjni kalori edhe në gjumë, ja se si të veproni

Kur flemë, trupi ynë pushon dhe rikthen nivelet e tij të energjisë. Megjithatë, gjumi është një gjendje aktive që ndikon si në mirëqenien fizike...

Del lista/ Ja kush janë të famshmit që planifikojnë të udhëtojnë në hapësirë

Dërgimi i njerëzve në hapësirë dikur dukej si një fantazi por kohët e fundit ka pasur zhvillime. Richard Branson dhe Jeff Bezos janë manjatët...