Home Lajme “Do vijë në jetë shumë shpejt”/ Armina Mevlani flet për jetën e...

“Do vijë në jetë shumë shpejt”/ Armina Mevlani flet për jetën e saj dhe tregon planet për të ardhmen

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka folur në Top Albania Radio, ku Armina rrëfeu se aktualisht po punon për një projekt të sajin personal, pa zbuluar më shumë.

Armina ka treguar se e ka kaluar koronavirusin dhe se është vaksinuar kundër Covid-19, ndërsa e krahasoi me një kohë lu fte periudhën e vështirë të pand emisë.

Si e ke përjetuar këtë periudhë?

- Advertisement -

Armina: Jo shumë mirë se na ka privuar nga shumë gjëra, nga takimet me njerëzit, udhëtimet, shqetësimi se dëgjojmë lajme jo pozitive, është periudhë shumë e vështirë është pak a shumë si kohë lu fte që vjen nga të gjitha anët.

Tani ndiej që ka një frymë më pozitive jo vetëm se ka dalë vaksina por po kthehet në dicka normale. Po e kam bere vaksinen se s’mund të udhëtoja ndryshe, ishte e pamundur, po unë e kisha kaluar dhe cor onën kështu që…

Kemi parë që ke prerë baluket shume shkurt, por nga të erdhi ky inspirim për të ndryshuar look?

Armina: Doja dicka ndryshe e kisha menduar shumë shpesh se mua më pëlqen shumë stili i viteve 50-60. Po nuk rrezikove asgjë nuk arrihet, unë rre zikova dhe ndihem shumë mirë.

Armina: Aktualisht po merrem me një projekt timin personal, që besoj se do vijë në jetë shumë shpejt dhe vazhdoj me blogun, me dyqanin.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...