Home Roze Me Ferrari dhe në sfond muzikën e Noizy-t, Florian Marku rikthehet si...

Me Ferrari dhe në sfond muzikën e Noizy-t, Florian Marku rikthehet si kampion në Tiranë

Florian Maku na bëri krenar pak ditë më parë duke mposhtur në kategorinë IBF, ukrainiasin, Maxim Prodan.

Duke u rikthyer si kampion, ai ka shpërndarë një video në rrjetet sociale duke udhëtuar me Ferrari në rrugët e Tiranës, teksa në sfond dëgjohet muzika e Noizy-t, “Jena Mbretër”.

Në fakt Marku dhe Noizy janë miqë të vjetër, madje ky i fundit e ka mbështur edhe me një këngë të dedikuar para se të ndeshje me boksierin ukrainas, Maxim Prodan.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...