Home Lajme Të kapur për dore, çifti humb jetë brenda një minute

Të kapur për dore, çifti humb jetë brenda një minute

Një çift i martuar në Miçigan i cili u vaksinua plotësisht kundër COVID-19 të humbën jetën nga koronavi rusi vetëm një minutë ndërmjet njëri-tjetrit. Cal Dunham, 59 vjeç dhe gruaja e tij Linda, 66-vjeç humbën jetën nga koronav irusi edhe pse ishin vaksinuar me të dyja dozat e vaksinave. Çifti u së mur në fillim të këtij muaji gjatë një udhëtimi dhe pas disa ditësh ata u shtruan në spital pasi nuk ndiheshin mirë.

Çifti u shtrua në spital brenda disa ditësh dhe u vendos në ventilatorë pasi të dy vuanin nga së mundje të tjera. Mjekët kanë treguar se çifti v diq duke u kapur për dore: Cal v diq në 11:07 të mëngjesit, dhe gruaja e tij në orën 11:08 të mëngjesit .

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...