Home Kuriozitete Ka tërhequr vëmendjen me operacionet plastike, ja si dukej më përpara Ada...

Ka tërhequr vëmendjen me operacionet plastike, ja si dukej më përpara Ada e Për’puthen

Konkurrentja e “Për’puthen nga qyteti i Skraparit, Iriada Shahollari, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur hyri për herë të parë në programin e dashurisë, për shkak të fizikut të saj.
Iriada , e njohur më së shumti si Ada, e ka pranuar dhe vet se ka bërë ndërhyrje plastike, madje vetë ajo punon si infermiere esteiste.

Duke qenë se Për’puthas-it janë gjithmonë në qendër të vëmendjes, ndjekës të ndryshëm kanë kërkuar në rrjet sesi mund të dukej 28-vjeçarja para operacioneve plastike.

 

- Advertisement -

Vetë Ada i ka disa foto në rrjetin e saj në Instagram para operacioneve.

No description available.

Kujtojmë se ajo ka pasur përplasje të forta me Eduardin, me të cilin dolën një takim dhe u bën bllok për arsye jo shumë të qarta. Eduardi madje ja përmendi disa herë se ajo është e bërë me operacione, madje e krahasoi me konkurrenten tjetër, Alvisën, duke i thënë se i vjen inat që Alvisa është natyrale.

“Më pëlqejnë femrat natyrale. Ti je bërë si burrë”,- thotë Edi duke paragjykuar Adën për operacionet.
“Ti je si femër.”,- ja kthehu Ada e revoltuar.

Ndërkohë ndërhyri opinionisti Arjan Konomi.
“Mos i gjykoni të tjerët për pamjen, se nuk ka gjë më të shëmtuar. Po jepni mesazhe të gabuara.”

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...