Home Kuriozitete Jeta e re në SHBA, Ilva Tare feston ditëlindjen e të birit,...

Jeta e re në SHBA, Ilva Tare feston ditëlindjen e të birit, Eduart Selami i bashkohet në foton familjare

Prej disa muajsh, gazetarja e njohur Ilva Tare ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo së bashku me me bashkëshortin ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami dhe dy fëmijët e saj duket se kanë nisur një kapitull të ri jashtë Shqipërisë. Kjo nuk e ka penguar Ilvën të jetë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme të shumë momenteve nga jeta private.

Ditën e sotme, djali i çifti, Tomas feston ditëlindje dhe ka mbushur katër vjeç.

- Advertisement -

Familja është kujdesur të organizojë një festë në ambientet e shtëpisë dhe vogëlushi duket shumë i lumtur. Krah tij, qendrojnë mami Ilva, babi Eduard dhe motra Melodi, të cilët kanë bërë me duar numrin katër, duke treguar kështu se janë një familje shumë e bekuar.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Çudit nëna 34-vjeçare/ Pas rritjes së dy fëmijëve ushqen të dashurin me qumësht gjiri

Lana Michaels, nënë e dy fëmijëve i ka çuditur të gjithë me rrëfimin e saj. Sipas “The Sun”, ish-mësuesja thotë se ushqen me gji të...

Kur do të rikthehet në muzikë? Eni Koçi shuan kureshtjen e fansave

Eni Koçi ka disa muaj që nuk ka qenë aktive në muzikë. Projekti më i fundit i këngëtares së njohur është bashkëpunimi me Fisnikët,...

Ndjeni sikur nuk keni pikë fuqie? Arsyeja pse ndodh kjo

Ndiheni të lodhur, nuk keni pikë fuqie dhe keni një ndjesi përgjumjeje? Shpesh, lodhja mund të shkaktohet nga çështjet e lidhura me stilin e...

Në këtë mënyrë do të digjni kalori edhe në gjumë, ja se si të veproni

Kur flemë, trupi ynë pushon dhe rikthen nivelet e tij të energjisë. Megjithatë, gjumi është një gjendje aktive që ndikon si në mirëqenien fizike...

Del lista/ Ja kush janë të famshmit që planifikojnë të udhëtojnë në hapësirë

Dërgimi i njerëzve në hapësirë dikur dukej si një fantazi por kohët e fundit ka pasur zhvillime. Richard Branson dhe Jeff Bezos janë manjatët...