Home Lajme Fjolla Morina i dha fund martesës? Vëllai i Fisnik Sylës habit me...

Fjolla Morina i dha fund martesës? Vëllai i Fisnik Sylës habit me veprimin për këngëtaren

Një ditë më parë lajmi se Fjolla Morina mund t’i këtë dhënë fund martesës më Fisnik Sylën bëri xhiron e rrjetit. Ky lajmi erdhi pasi u vu re se Fjolla dhe Fisniku kishin hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale e madje kishin fshirë çdo foto që kishin bashkë.

Madje u vu re se Fisniku nuk ndiqte më as vajzën e madhe të Fjolla Morinës, Ledianën me të cilën gëzonte marrëdhënie mjaft të mira.

Por Fjolla dhe vëllai i Fisnikut vazhdojnë të ndiqen ende në Instagram e madje në foton e fundit që këngëtarja ka publikuar vetëm pak minuta më parë, Fatosi e ka pëlqyer duke lënë kështu të kuptohet se martesa e Fjollës dhe Fisnikut ka shpresa për t’u shpëtuar, shkruan Albeu.com.

- Advertisement -

Ditën e djeshme Fjolla ka bërë ndjekësit të dyshojnë se arsyeja e prishjes së marrëdhënies me Fisnikun është tradhtia duke publikuar në Instagram një video ku teksti i këngës së Capital T flet pikërisht për tradhtin.

Kujtojmë se Fjolla Morinës i ishte caktuar masa e parabu rgimit prej 40 ditë nga Gjykata Themelore në Prishtinë. Kjo masë ishte llogaritur prej momentit kur Morina është ar restuar me 17 korrik 2021 në Prishtinë.

Por në mes të shtatorit, avokati i këngëtares, Fanol Krasniqi dekalroi për mediat se Fjolla është liruar nga b urgu.

“Gjykata me datën 15 shtator 2021 ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për ekstradimin e saj dhe të njëjtes ia ka ndërpre menjëherë parab urgimin”, tha Krasniqi.Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla i dhanë fund beqarisë dhe kurorzëzuan dashurinë e tyre në martesë në ishujt Maldive me një ceremoni private dhe përrallorë. E gjithë kjo ceremoni ndodhi gjatë a rratisjes së Fjolla Morinës pas dë nimit të saj me ar rest shtëpie.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...