Home Roze “S’ më lanë të hyja në Itali se s’ kisha lekë”, Elhaida...

“S’ më lanë të hyja në Itali se s’ kisha lekë”, Elhaida Dani: ‘Pulla e zezë’ para ‘The Voice of Italy’

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5” në një intervistë ndryshe, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga rrugëtimi i saj në skenat ndërkombëtare.

Sa i përket eksperiencës në “The Voice of Italy”, këngëtarja kujtoi një moment shumë të vështirë në aeroport para se të hynte në Itali për shkak se s’ kishte para mjaftueshëm me vete.

“Nuk mē lejuan të futesha në Itali sepse nuk kisha mjaftueshëm para cash me vete. Nuk i kisha! Sapo kisha nisur karrierën time dhe familja më ndihmonte me aq sa mundej. Më lanë një ditë në aeroport dhe më kthyen në Shqipëri ditën tjetër se nuk e justifikoja dot vajtjen financiarisht. Sa herë hyj tani në Itali kam atë “pullën e zezë” dhe kjo gjëja më bezdis”, rrëfeu ajo.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...