Home Roze “O ti goce s’na le rehat të flasim”, këngëtarja shqiptare rrëfen skenën...

“O ti goce s’na le rehat të flasim”, këngëtarja shqiptare rrëfen skenën me dasmorin

Këngëtarja shqiptare Rezarta Hoxhaj, e ftuar në emisionin ‘Ora Verore’ ka treguar një ‘incident’ që i ka ndodhur në një dasmë.

Ajo tregon rastin e një zotërie që ka ngatërruar shishen e birrës me mikrofonin, ndërsa rrëfen mënyrën se si ka reaguar vetë ajo kur personi në fjalë i është drejtuar me ton të ash për në mes të dasmorëve.

“Kam qenë në dasmë me një zotëri. Donte të fliste në mikrofon. I dhashë mikrofonin tim dhe kishte birrën këtej kishte mikrofonin. Ndërkohë që donte të uronte mbante birrën përpara ndërsa mikrofonin në dorë nga ana tjetër. I thashë njëherë se kishte mikrofonin në anën tjetër por prapë s’po e kuptonte. I thashë për së dyti por sërish afronte birrën. Ndërkohë herën e tretë si për bela, largoi birrën dhe vendosi mikrofonin dhe mu drejtuar: O ti goce s’na le rehat të flasim. Unë ngela thjesht ngela.”, tregoi ajo.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...