Home Lajme Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

Ana Lleshi këto kohë ka qëndruar larg mediave dhe nuk ka preferuar të tërheqë vëmendjen. Mirëpo së fundmi është mësuar se ajo ka nisur një njohje të re jashtë “Për’puthen”.

“Prive” raportoi ditën e djeshme se ajo është në proces njohjeje, që pritet të konkretizohet së shpejti. Pa kaluar ende shumë orë nga dalja e këtij informacioni, është mësuar se cli është djali, që ka fituar zemrën e Anës.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një video, në të cilën Ana shihet duke pushuar në bregdet me një ish-konkurrent të “Për’puthen”, Elton Maksutin. Ata të dy shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin, teksa Eltoni i dhuron dhe një puthje në ballë Anës. Nuk dihet nëse ata kanë qenë të vetëm në këto pushime, por duket se Ana dhe Eltoni e shijojnë në maskimum kohën e kaluar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

- Advertisement -

Kujtojmë se pas daljes nga “Për’puthen”, Ana nisi një lidhje me një tjetër ish-konkurrent, Arsimin. Por marrëdhënia mes tyre nuk zgjati shumë dhe ata u ndanë brenda pak javësh. Ana nuk preferoi të jepte shumë detaje për lidhjen e tyre, ndërsa Arsimi tha se ajo kërkonte vëmendje maskimale gjatë gjithë kohës dhe kjo gjë e lodhi.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...