Home Lajme E kallëzoi por ndërroi mendje, gruaja në Pogradec godet me gurë p...

E kallëzoi por ndërroi mendje, gruaja në Pogradec godet me gurë p olicët

Një grua në Pogradec ka kallëzuar bashkëjetuesin për dh unë psikologjike e më pas ka ndërruar mendje. Pol icia bën të ditur se ndaj 28-vjeçarit D. Sh., u nis procedimi penal për dhun ë në familje pas kallëzimit të bërë nga bashkëjetuesja E. S.

Kjo e fundit pretendonte se i riu kishte ushtruar ndaj saj dhu në psikologjike në banesë. Por, siç bëhet e ditur në momentin që punonjësit e p olicisë, kanë kapur dhe shoqëruar bashkëjetuesin e saj, E. S., ka qenë duke dalë nga ambientet e Komisariatit dhe u konfliktua me punonjësit e pol icisë.  Ajo i kundërshtoi punonjësit e po licisë që të mos e ndalonin bashkëjetuesin e saj pasi do ta tërhiqte kallëzimin.

Tashmë, pol icia Pogradec sqaron po ashtu, lidhur me një video të vajzës të postuar në mediat sociale, se ndaj saj nuk është ushtruar dh unë fizike.

- Advertisement -

“Sqarojmë opinionin publik në lidhje me një video të publikuar në disa rrjete sociale, se ndaj shtetases E. S., nuk është ushtruar dh unë fizike, por pamjet filmike të videos, përkojnë me momentin kur kjo shtetase kundërshtoi me forcë punonjësit e poli cisë, për të liruar bashkëjetuesin e saj, duke qël luar edhe me sende të forta (gurë) ndaj tyre,” sqaron poli cia.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...