Home Roze Dua Lipa nuk i ndahet Shqipërisë, publikon videon duke u hedhur në...

Dua Lipa nuk i ndahet Shqipërisë, publikon videon duke u hedhur në det me të dashurin

Dua Lipa nuk po i ndahet Shqipërisë

Këngëtarja prej disa ditësh ndodhet në vendin tonë, së bashku me familjen dhe të dashurin e saj, në kuadër të nismës së Fondacionit të saj “Sunny Hill”, që do të financojë rindërtimin e një kopshti në Tiranë, ndërsa duket se po shijon edhe pushimet, në jug të Shqipërisë.

Në videon e publikuar së fundmi ajo shihet duke u hedhur në det nga jahti luksoz, dorë për dore me të dashurin, ndërsa dëgjohet teksa flet shqip: “Kristina na inçizo”.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...