Home Kuriozitete Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i...

Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane e tatuazheve Juliane Förster ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin e saj, madje duke përmendur skicë të nxehtë në të pasme dhe një tjetër “punim të fshehur” për të cilin thotë se mund ta shohë vetëm bashkëshorti i saj.

33-vjeçarja nga Oberndorf, beri një sesion pyetje-përgjigje me 289,000 fansat e saj, ku nëna e një fëmije tha mes të tjerash se mund të zgjerojë aktivitetin e saj në rrjetet sociale, duke përfshirë dhe rrjetet me pagesë, me përmbajtje më “provokuese”.

Një nga fansat e pyeti Juliane se sa orë punë kanë dashur tatuazhet e saj.

- Advertisement -

Bukuroshja u përgjigj se ka nisur të ngjyrosë trupin me gjilpërë prej moshës 18 vjeçare dhe se ka shpenzuar më shumë se 60 000 euro në tatuazhet. “Nuk e llogaris dot, kanë dashur shumë, shumë”.

Juliane, e cila punon në një sallon tatuazhesh dhe ‘piercing’ në Gjermani, tregon se disa nga tatuazhet i ka punuar vetë, por jo shumë prej tyre.

Kur u pyet për tatuazhin që i ka dhembur më shumë, vajza flokë-argjendtë tha se “punimet në të pasmet ishin shumë të dhimbshme”

Julianne tregonte më pas një dizajn ‘Spider-Man’ që ka në të pasme, duke thënë se nuk është i vetmi punim i saj me superheronj.

Ajo thotë se ka mbushur kofshët me personazhe të serilit vizatimor Marvel, si dhe me super-heroin Constantin, i cili adhurohet nga djali i saj.

Duke e nxehur paksa situatën me fansat, Julianne zbuloi se ka dhe një tatuazh të fshehur të cilin mund ta shikojë vetëm bashkëshorti i saj, por nuk dha detaje të mëtejshme.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Ky frut ofron shëndet të mirë nëse e konsumoni çdo ditë

Një nga arsyet që ne duam më shumë muajt e ftohtë të vitit janë avokadot e pjekura me shijen e tyre të pasur dhe...

Si e kontrollon një burrë gruan? Do habiteni nga ky shkrim

Një grua ka nevojë për mbështetjen dhe inkurajimin e partnerit të saj në jetën e saj të punës si ajo, ku ajo i siguron...

“Erdhi një person me rroba civile”, Angela Martini rrëfehet për TV rumune: Nuk haja kur kapën burrin

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos...

Lidhja treshe, pendohet Egla Harxhi? Ngre gishtat e mesit, ç’ndodhi në program

Përdorimi i medias sociale nga mosha të ndryshme është kthyer shqetësim për shoqërinë duke sjellë edhe incidente mes të rinjve. Referuar rastit të Kozakut,...

Aktorja e njohur turke shpallet gruaja më e bukur në botë për vitin 2021

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, është zgjedhur gruaja më e bukur në botë për vitin 2021, sipas një sondazhi të bërë pak ditë...