Home Kuriozitete Grushta dhe shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi

Grushta dhe shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi

Një ngjarje  e pazakontë ka ndodhur në Turqi, ku një burrë dhe një grua  janë zënë në një plazh publik.

Përmes një video të publikuar në mediat vendase shihet momenti kur gruaja qëllon me shuplaka në fytyre një burrë. Ngjarja ka ndodhur në rrethin e Marmarisit, ku diskutimi me tone të larta midis një burri dhe një gruaje të ulur në plazhin publik u shndërrua në një përle shje.

Në Plazhin Publik në Rrugën Ataturk, rreth orës 06:00, një grua me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë saj. Kishte një grindje mes të dyve. Ai donte të qetësonte miqtë e tij, të cilët mal lkonin dhe fy enin njëri-tjetrin.

- Advertisement -

I befasuar nga ajo që ndodhi, burri e nxori ze mërimin duke e goditur dhe dë mtuar çadrat. Ekipet e pol icisë shkuan në vendin e ngjarjes pas raportimit të rastit.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Ky frut ofron shëndet të mirë nëse e konsumoni çdo ditë

Një nga arsyet që ne duam më shumë muajt e ftohtë të vitit janë avokadot e pjekura me shijen e tyre të pasur dhe...

Si e kontrollon një burrë gruan? Do habiteni nga ky shkrim

Një grua ka nevojë për mbështetjen dhe inkurajimin e partnerit të saj në jetën e saj të punës si ajo, ku ajo i siguron...

“Erdhi një person me rroba civile”, Angela Martini rrëfehet për TV rumune: Nuk haja kur kapën burrin

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos...

Lidhja treshe, pendohet Egla Harxhi? Ngre gishtat e mesit, ç’ndodhi në program

Përdorimi i medias sociale nga mosha të ndryshme është kthyer shqetësim për shoqërinë duke sjellë edhe incidente mes të rinjve. Referuar rastit të Kozakut,...

Aktorja e njohur turke shpallet gruaja më e bukur në botë për vitin 2021

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, është zgjedhur gruaja më e bukur në botë për vitin 2021, sipas një sondazhi të bërë pak ditë...