Home Lajme Drejtoresha e Ramës, qeflie e kazinosë/ Dalin pamjet që e vërtetojnë

Drejtoresha e Ramës, qeflie e kazinosë/ Dalin pamjet që e vërtetojnë

Drejtoresha e Agjencise Kombetare te Rinise, Kleina Hasani beri me dije gjate nje interviste se fondi qe i dedikohet rinise Shqiptare nga buxheti i shtetit eshte 58 milion leke te reja.

Fjale shume te bukura nga drejtoresha e Rilindjes por faktet jane ndryshe.

Nga e thena ne te bere na ndan nje det i tere dhe ne rastin e Kleines na ndan nje plage e madhe e shoqerise Shqiptare qe vuajne ne kurriz qefet e pushtetareve.

- Advertisement -

Ekskluzivisht kemi foto te Drejtoreshes se Rilindjes duke kaluar naten ne Kazino mes lojerave te fatit.

Ne nje kohe ku vete Rilindja mbylli keto aktivitete jane vete drejtuesit ata qe luajne dhe defrehen nga “nje fat ne tjetrin”.

Fotot jane shkrepur ne Kazinone e Plazza Hotel Tirana.

Ah moj e dashur “Drejtoreshe” ty fat nuk te urojme ne qefet e tua se e ke me kile por mjere populli qe kalon perballe kazinove ku ti dhe partia jote luani dhe nuk shpreson me ne fat.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Ky frut ofron shëndet të mirë nëse e konsumoni çdo ditë

Një nga arsyet që ne duam më shumë muajt e ftohtë të vitit janë avokadot e pjekura me shijen e tyre të pasur dhe...

Si e kontrollon një burrë gruan? Do habiteni nga ky shkrim

Një grua ka nevojë për mbështetjen dhe inkurajimin e partnerit të saj në jetën e saj të punës si ajo, ku ajo i siguron...

“Erdhi një person me rroba civile”, Angela Martini rrëfehet për TV rumune: Nuk haja kur kapën burrin

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos...

Lidhja treshe, pendohet Egla Harxhi? Ngre gishtat e mesit, ç’ndodhi në program

Përdorimi i medias sociale nga mosha të ndryshme është kthyer shqetësim për shoqërinë duke sjellë edhe incidente mes të rinjve. Referuar rastit të Kozakut,...

Aktorja e njohur turke shpallet gruaja më e bukur në botë për vitin 2021

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, është zgjedhur gruaja më e bukur në botë për vitin 2021, sipas një sondazhi të bërë pak ditë...