Home Roze Melisa publikon këngën e radhës, Andi krenar: Do bëhesh me famë ndërkombëtare

Melisa publikon këngën e radhës, Andi krenar: Do bëhesh me famë ndërkombëtare

Melisa Lleshi, ka publikuar këngën e saj më të re që mban titullin “Inati” dhe sigurisht që nuk mund të mungonte as një koment nga partneri i saj, Andi Shehu.

Ai ka postuar në “Instagram” një video të shkurtër ku zbulon këngën e re të Melisës, e tregon se është fansi i saj më i madh.

“melisalleshi111 Te dua shume dhe te pafsha sa me lart ne kete rrugetim tendin. Jo sepse je partnerja ime e jetes por vertet tkam pare te perpiqesh me mish e me shpirt per tja dale dites ku je. Kam shume besim qe nje dite do behesh me fame nderkombetare sepse vec punes se palodhshme ke dhe shume talent. Jam shume krenar per ty”, shkruan ish-konkurrenti i “Për’puthen” për partneren e tij.

- Advertisement -

sigurisht që nuk ka munguar as komenti i Melisës në këtë postim: “Je dashuria e jetes sime. Mbeshtetja qe me fal ti cdo sekond eshte ajo cka me ka bere te arrij deri ketu per cdo gje. Krahu im i djathte te dua ”, i përgjigjet Lleshi.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Në autobus kishte edhe fëmijë”, drejtori i Mbrojtjes Civile zbardh ak sidentin tragjik në Kroaci

Aksi denti tragjik në Kroaci i autobusit me targa të Kosovës ka rezultuar fa tal për 10 pasagjerë, ndërsa 45 të tjerë janë pl...

Dhimbje e madhe, aksid entohet autobusi në Kroaci, 10 kosovarë humbin jetën

Një aksi dent tragjik është regjistruar ditën e sotme në autostradën “Slavonski Brod”, në Kroaci, ku një autobus me targa të Kosovës ka dalë...

61-vjeçari hyn në shtëpinë e të moshuarës dhe tenton ta përdh unojë

Momente tm erri ka përjetuar një 80-vjeçare në Athinë, pasi komshiu i saj 61-vjeçari me origjinë shqiptare i dehur hyri në shtëpinë e saj...

Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane e tatuazheve Juliane Förster ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...