Home Lajme Biznesmeni i njohur përballet me të papriturën, i zhduken 100 mijë euro...

Biznesmeni i njohur përballet me të papriturën, i zhduken 100 mijë euro nga banesa e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Volos të Greqisë, ku një biznesmeni i njohur në fushën e shëndetësisë ka rënë pre e gra bitjes.

Sipas denoncimit nga qiramarrësi, në banesën e tij ai kishte mbajtur 100 mijë euro të cilat janë zhdukur papritur në një kohë që as vetë ai nuk e përcakton dot.

Nga hetimet e kryera nga ekspertët e shërbimit Kriminologjik, nuk është zbuluar asnjë shenjë e vje dhjes përmes derës apo dritares së banesës.

- Advertisement -

Hetuesit tashmë po shqyrtojnë mundësinë që au torët të kenë siguruar çelësin e banesës.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Në autobus kishte edhe fëmijë”, drejtori i Mbrojtjes Civile zbardh ak sidentin tragjik në Kroaci

Aksi denti tragjik në Kroaci i autobusit me targa të Kosovës ka rezultuar fa tal për 10 pasagjerë, ndërsa 45 të tjerë janë pl...

Dhimbje e madhe, aksid entohet autobusi në Kroaci, 10 kosovarë humbin jetën

Një aksi dent tragjik është regjistruar ditën e sotme në autostradën “Slavonski Brod”, në Kroaci, ku një autobus me targa të Kosovës ka dalë...

61-vjeçari hyn në shtëpinë e të moshuarës dhe tenton ta përdh unojë

Momente tm erri ka përjetuar një 80-vjeçare në Athinë, pasi komshiu i saj 61-vjeçari me origjinë shqiptare i dehur hyri në shtëpinë e saj...

Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane e tatuazheve Juliane Förster ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...