Home Lajme VIDEO tmerruese! Momenti kur gruaja ‘përpihet’ nga rrjedha e fortë e ujit

VIDEO tmerruese! Momenti kur gruaja ‘përpihet’ nga rrjedha e fortë e ujit

Kina është duke u përballur me përmb ytje masive ditët e fundit. Mësohet se mbi 25 persona kanë gjetur vde kjen, ndërsa, qindra të tjerë kanë humbur kontaktet me familjarët. Së fundmi në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video, ku një grua përpihet nga rrjedha e fortë e ujit. Fatmirësisht, disa persona, i hedhin një litar dhe ajo kapet fort pas tij. Më në fund ata arrijnë ta tërheqin dhe e nxjerrin gruan në një zonë të sigurt.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Në autobus kishte edhe fëmijë”, drejtori i Mbrojtjes Civile zbardh ak sidentin tragjik në Kroaci

Aksi denti tragjik në Kroaci i autobusit me targa të Kosovës ka rezultuar fa tal për 10 pasagjerë, ndërsa 45 të tjerë janë pl...

Dhimbje e madhe, aksid entohet autobusi në Kroaci, 10 kosovarë humbin jetën

Një aksi dent tragjik është regjistruar ditën e sotme në autostradën “Slavonski Brod”, në Kroaci, ku një autobus me targa të Kosovës ka dalë...

61-vjeçari hyn në shtëpinë e të moshuarës dhe tenton ta përdh unojë

Momente tm erri ka përjetuar një 80-vjeçare në Athinë, pasi komshiu i saj 61-vjeçari me origjinë shqiptare i dehur hyri në shtëpinë e saj...

Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane e tatuazheve Juliane Förster ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...