Home Kuriozitete Fotot surreale në ishull të gruas misterioze të veshur me të bardha...

Fotot surreale në ishull të gruas misterioze të veshur me të bardha (Fotot)

Një udhëtim në ishullin Tenerife në Spanjën ngjan si të kesh shkuar në planetë të ndryshëm të hapësirës.

Felicia Simion ka realizuar foto në vende të ndryshme të ishullit, por me një personash të vetëm, një grua e veshur me të bardha që të jep një ndjenjë mistike.

Gruaja misterioze me vetëm fytyrën të mbuluar pozon në breg të detit, në majë të shkëmbit, apo në mes të pyllit të mbushur me pemë të gjata e të dendura.

- Advertisement -

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Në autobus kishte edhe fëmijë”, drejtori i Mbrojtjes Civile zbardh ak sidentin tragjik në Kroaci

Aksi denti tragjik në Kroaci i autobusit me targa të Kosovës ka rezultuar fa tal për 10 pasagjerë, ndërsa 45 të tjerë janë pl...

Dhimbje e madhe, aksid entohet autobusi në Kroaci, 10 kosovarë humbin jetën

Një aksi dent tragjik është regjistruar ditën e sotme në autostradën “Slavonski Brod”, në Kroaci, ku një autobus me targa të Kosovës ka dalë...

61-vjeçari hyn në shtëpinë e të moshuarës dhe tenton ta përdh unojë

Momente tm erri ka përjetuar një 80-vjeçare në Athinë, pasi komshiu i saj 61-vjeçari me origjinë shqiptare i dehur hyri në shtëpinë e saj...

Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane e tatuazheve Juliane Förster ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...