Home Roze “Do të të djeg shpirtin”! Plas keq mes Blerimit dhe Atdheut (VIDEO)

“Do të të djeg shpirtin”! Plas keq mes Blerimit dhe Atdheut (VIDEO)

Blerimi dhe Atdheu, dy sh-konkurrentë të “Për’puthen” kanë pasur gjithmonë marrëdhënie të tensionuara me njëri-tjetrin sa ishin pjesë e emisionit. Ten sionet mes tyre lindën pasi Atdheu u rikthye në program për Antonelën, një veprim që Blerimit nuk i pëlqeu aspak, sepse dhe ai kishte shfaqur afrimitet të madh me Antonelën. Që prej asaj kohe gjakrat mes dy djemve nuk janë qetësuar de duket se tashmë i kanë shpallur “luf të” njëri-tjetrit.

I ftuar së fundmi në një emision, ku duhej të komentonte personazhet e “Për’puthen”, Atdheu e dog ji foton e Blerimit. Ai nuk tha asnjë fjalë për të, por veprimi i tij tregoi shumë.

- Advertisement -

Sigurisht që Blerimi nuk e ka pritur fare mirë këtë gjë dhe ka reaguar i revoltuar në rrjete sociale. Në një video të publikuar ai kër cënon Atdheun, duke u shprehur se do i dje gë shpirtin.

“Ti më d jeg foton unë do të të dj eg shpirtin”, ka thënë Blerimi mes tjerash duke shtuar se Atdheu prej kohësh ka tentuar ta “dj eg” në mënyra të ndryshme edhe gjatë programit. “Unë dua ta pyes se si është ndjerë kur dy shokët tanë e kanë tërhequr nga motori dhe gati sa nuk e ka bërë në b**** prej tyre? Po të them diçka unë foto nuk di të dj eg, por shp irtin po. Mbaje mend këtë!”, thotë Blerimi shumë i revoltuar.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...