Home Roze “Kam bërë dy herë botox dhe nuk kam turp ta them”, moderatori...

“Kam bërë dy herë botox dhe nuk kam turp ta them”, moderatori shqiptar rrëfehet pa komplekse

Bledi Strakosha është një ndër ato personazhe të njohur që janë shumë të hapur me publikun.

Para disa javësh, ai ka publikuar në rrjetin e tij social, në “Instagram” një video ku ka treguar momentin kur ka bërë botox për herë të dytë. Siç rrëfeu edhe ai vetë, ndërhyrja ka qenë fare e lehtë, pa ia prishur atij portretin dhe as mimikën.

Mund të thuhet se moderatori nuk bën pjesë në ato personazhe të njohur që janë gjithmonë të freskët “falë gjeneve” dhe nuk pranojnë para publikut të kenë bërë ndonjë ndërhyrje.

- Advertisement -

Ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina” ku ka thënë se nuk e ka aspak për turp që ta tregojë publikisht se ka bërë dy herë botox dhe arsyeja për këtë të fundit kanë qenë krijimi i rrathëve poshtë syve dhe rrudhat e shprehisë në ballë.

Kam bërë dy herë botoks dhe nuk kam turp ta them. E kam bërë për të ndërhyrë pak në rrudhat e shprehisë në ballë dhe tek sytë. Unë kam edhe një problem, qeset poshtë syve. Më sugjeruan që t’i hiqja dhe ato, por nuk pranova, sepse doja ta njihja veten kur të dilja para pasqyrës”, – tha Bledi Strakosha.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Në autobus kishte edhe fëmijë”, drejtori i Mbrojtjes Civile zbardh ak sidentin tragjik në Kroaci

Aksi denti tragjik në Kroaci i autobusit me targa të Kosovës ka rezultuar fa tal për 10 pasagjerë, ndërsa 45 të tjerë janë pl...

Dhimbje e madhe, aksid entohet autobusi në Kroaci, 10 kosovarë humbin jetën

Një aksi dent tragjik është regjistruar ditën e sotme në autostradën “Slavonski Brod”, në Kroaci, ku një autobus me targa të Kosovës ka dalë...

61-vjeçari hyn në shtëpinë e të moshuarës dhe tenton ta përdh unojë

Momente tm erri ka përjetuar një 80-vjeçare në Athinë, pasi komshiu i saj 61-vjeçari me origjinë shqiptare i dehur hyri në shtëpinë e saj...

Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane e tatuazheve Juliane Förster ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...