Home Roze Doni të shihni Alketën brune dhe me mikrofon në duar rrugëve të...

Doni të shihni Alketën brune dhe me mikrofon në duar rrugëve të Tiranës?

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale ku ndan shpeshherë me ndjekësit detaje nga jeta profesionale dhe jo vetëm.

Këtë herë, ajo u bë nostalgjike dhe na solli një Alketë 14-vjeçare, brune dhe me flokë të shkurtër teksa interviston të tjerët në fillimet e karrierës së saj.

“14 vjeç, forca e pasionit”, ka shkruar ajo krahas imazheve.

- Advertisement -

 

Më herët, moderatorja ka treguar për momentin kur është ndjerë në siklet teksa ka qenë në skenë.

“Po kam pasur një natë të vështirë kur s’isha në humor fare, por duhet të qeshja e të kryeja detyrën! Është pjesa më e vështirë e këtij profesioni.

Ka momente kur në kulmin e seriozitetit më kap e qeshura! Jam perfekte për meme në ato momente”, ka treguar moderatorja.

Në këtë bisedë nuk kishin si të mungonin as pyetjet në lidhje me planet dhe projektet e ardhshme të Alketës.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

‘Mevlani nr.2’, filluan dedikimet me këngë! Ja cili i përgatit suprizën e bukur Efit

Sot ishte takimi midis Efit dhe Bledit. Bledi ka vite që merret me muzikë dhe i dedikoi Efit disa fjalë të bukura dhe madje...

Lajmi i bujshëm se do të çmimin e madh, shihni se me kë është fans Rama në Big Brother VIP

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri. Me vazhdimësinë e...

Nga shitëse mishi te modele, Beniada tregon sakrificat e jetës së saj: Kam qenë 16 vjeçe kur…

Beniada Nishani, një nga banoret e Big Brother VIP ka zbuluar punën e parë që ka bërë. Në një bisedë me Arbrin, tregoi se...

Shihni se çfarë po ndodh me Donaldin pas daljes së Beatrix, Ermal Fejzullahu nxjerr videon që po thyen rrjetin

Përveç Trixës e cila nuk e ka pritur mirë daljen e saj edhe Donaldi nuk po e përjeton edhe aq mirë. Sërish sot në gjendje...

Del VIDEOJA! Olsa e Përputhen dikur i gjeti “të dashur” Einxhel të Big Brother VIP

Teksa autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ishte gazetare dhe gjatë një interviste me Einxhel Shkirën, ka vendosur që t’i gjejë asaj burrë në plazh. Të...