Home Lajme Goditi me shpullë Emmanuel Macron, dë nohet me b urg 28-vjeçari francez

Goditi me shpullë Emmanuel Macron, dë nohet me b urg 28-vjeçari francez

Gjykata franceze ka dën uar me 4 muaj burg 28-vjeçarin Damien Tarel, i cili go diti me shpullë presidentin francez Emmanuel Macron.

Ngjarja ndodhi gjatë vizitës së Macron në rajonin juglindor të Drome, ndërkohë që 28-vjeçari u tha gjykatësve se veprimi i tij nuk ishte i paramenduar.

Tarel u ak uzua për “su lm ndaj një zyrtari publik”, një vepër penale që dën ohet maksimalisht me 3 vite bu rg dhe një gj obë prej 45 mijë euro, por Gjykata vendosi ta dën ojë të riun vetëm me 4 muaj b urg.

- Advertisement -

Su lmi i Tarel ndaj Macron tron diti Francën dhe u dë nua nga të gjitha partitë politike. Macron më vonë e përshkroi atë si një inc ident të izo luar dhe tha se dhu na dhe urre jtja ishin një kër cënim për demokracinë.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...