Home Roze Në nder të figurës së gjyshit, Ledri Vula gdhend tatuazhin më të...

Në nder të figurës së gjyshit, Ledri Vula gdhend tatuazhin më të bukur në trup

Në muajin mars, Ledri Vula humbi njeriun e tij më të shtrenjtë, gjyshin. Lajmin e hidhur e dha vetë reperi përmes një postimi në Instagram, që u preku zemrat  të gjithëve.

“Kurr ma ne prehnin tond gjysh”- shkroi reperi përkrah një fotografie me gjyshin e ndjerë.

Reperi ka treguar se ka pasur një lidhje shumë të ngushtë me gjyshin dhe për ta pasur gjithmonë me vete një kujtim të tij, Ledri ka gdhendur në trup një tatuazh. Në krahun e tij, Vula ka bërë tatuazh gurin e mbretit në shah dhe brenda gurit portretin e gjyshit. Dedikim më të bukur se ky nuk mund të kishte, për shkak edhe të gjithë domethënies që mban.

- Advertisement -

Gjyshi i Ledrit ishte jo pak i njohur për publikun shqiptar, nëpërmjet videove të nipit të tij. Ledri ka ndarë herë pas here në llogarinë e tij në Instagram momente të bukura me gjyshërit e tij, të cilët kanë qenë gjithmonë mbështetësit më të mëdhenj të nipit të tyre.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...