Home Kuriozitete Vajza anulon papritur dasmën pasi pa në pasqyrën e dhomës së gjumit

Vajza anulon papritur dasmën pasi pa në pasqyrën e dhomës së gjumit

Një grua përjetoi një nga momentet më vështira të jetës së saj brenda pak orësh pasi pa në pasqyrën e dhomës së saj  shenjat e gjoksit të një femre tjetër shumë pak orë pasi i fejuari i kishte propozuar për martese.
Ajo ndau historinë  e saj të pazakontë në BuzzFeed, pasi faqja u kërkoi lexuesve të tregonin arsyet pse ata donin t’i jepnin fund martesës. Për këtë grua, dasma ishte vetëm një histori shumë e shkurtër, pasi mori vesh që e fejuari e kishte tr a dhtuar disa orë pasi e kishte propozuar, raporton abcnews.al

“Ai më propozoi ditën e Shën Valentinit në një restorant dhe rezervoi një dhomë hoteli të mahnitshme për të kaluar natën së bashku pa vajzën tonë 2 muajshe.

“Ne shkojmë në dhomë, dhe drita e diellit binte në një komo e cila kishte një pasqyrë në të.

- Advertisement -

Po mendoja se sa pamje e bukur ishte por jo duke e vështruar me kujdes. Burri e propozoi duke u ulur në gjunjë dhe sigurisht nuk kishte moment më të bukur se ky. Ata shijojnë momentin në krahët e njeri-tjetrit, të shtrirë në krevat së bashku derisa dielli fillon të perëndojë.

Ndërkohë që dielli perëndonte dhe drita po ikte pak nga pak, ajo pa shenjat e një femre tjetër në pasqyrë. I fejuari i saj e kishte trad h tuar me dikë tjetër disa orë para se t’i propozonte për martesë.

Justifikimi i tij:” Nuk isha unë “.

Më vonë, ajo zbuloi se ai kishte pasur atë lidhje për më shumë se një vit.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...