Home Roze A ka bërë ndërhyrje në fytyrë? Ja si përgjigjet Elita Rudi

A ka bërë ndërhyrje në fytyrë? Ja si përgjigjet Elita Rudi

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, ka tash e sa kohë që i mungon televizionit.

Angazhimet e saj si nënë e kanë lënë pak mbrapa sa i përket projekteve televizive, por jo edhe në angazhimin e profesionit të saj si blogere.

Elita tregohet mjaft aktive dhe e hapur me fansat e saj në rrjetet sociale, në të cilat shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

- Advertisement -

Së fundmi, ajo u ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj në InsatStory që t’i parashtrojnë nga një pyetje, së cilave më pas ajo do t’iu përgjigjej.

Ndërkohë një prej fansave e ka pyetur për buzët e saj që duken si të fryra, se a është e vërtetë që i ka të bëra me anë të ndonjë ndërhyrje estetike.

Dhe përgjigja e moderatores ishte e prerë, duke thënë shkurt “Jo, nuk i kam”, duke theksuar kështu se buzët e saj janë tërësisht natyrale.

Elita përndryshe sivjet është bërë nënë për herë të dytë, ku pas djalit të saj të parë, Zërit, solli në jetë edhe vajzën të cilën e pagëzoi me emrin Bota.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Në autobus kishte edhe fëmijë”, drejtori i Mbrojtjes Civile zbardh ak sidentin tragjik në Kroaci

Aksi denti tragjik në Kroaci i autobusit me targa të Kosovës ka rezultuar fa tal për 10 pasagjerë, ndërsa 45 të tjerë janë pl...

Dhimbje e madhe, aksid entohet autobusi në Kroaci, 10 kosovarë humbin jetën

Një aksi dent tragjik është regjistruar ditën e sotme në autostradën “Slavonski Brod”, në Kroaci, ku një autobus me targa të Kosovës ka dalë...

61-vjeçari hyn në shtëpinë e të moshuarës dhe tenton ta përdh unojë

Momente tm erri ka përjetuar një 80-vjeçare në Athinë, pasi komshiu i saj 61-vjeçari me origjinë shqiptare i dehur hyri në shtëpinë e saj...

Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane e tatuazheve Juliane Förster ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...