Home Roze Dasmorja më futi duart në gjoks”, këngëtarja e njohur shqiptare tregon momentin...

Dasmorja më futi duart në gjoks”, këngëtarja e njohur shqiptare tregon momentin e sikletshëm që ka përjetuar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Maya e ftuar në emisionin ‘#EXPULS’ e pyetur nëse ka bërë dasma ilegale, ajo fillimisht qeshi dhe u shpreh se nëse ka bërë diçka të tillë nuk tregohet, por më pas tha:

“Edhe një që e bëra e postova padashje në Facebook, por më pas e fshiva. Por qënuk ndodhi asgjë, e fshiva më pas nga Facebook.”- u shpreh ajo.

Sa i përket ndodhive të çuditshme në dasma, Maya tregoi disa të tilla:

- Advertisement -

“Une e kam parë veten në siklet. Mu këput taka e këpucës, po bëja atmosferë fantastike, hipa më lartë se skena edhe u këput. Mora takat në dorë, i hoqa dhe i thash publikut qe dikush nga ju duhet t’mi rimbursojë. Ndërsa një moment tjetër… ka pasur dhe raste që kanë ngacmuar dhe femrat në dasmë. Por, një dajo i një dasme donte të ishte në krye të dasmës por nuk e mora si sinjal, dhe një moment ai u mërzit. Unë kam një strategji pune, ka dasmorë që duan përshëndetje ka dhe që nuk duan. U sqaruam, por nuk më dhuroi moment të këndshëm. Martesa është ditë e shenjtë për çiftin, por u sqaruam pa u vënë re”- u shpreh ajo.

Më tej, Maya tregoi dhe një rast qesharak:

“Njëherë një grua më hedh ca lekë dhe mi jep në gjoks, mi fut në gjoks që të mos i merrte. E futi dorën shumë thellë, dhe i thash avash moj se po futesh në sektore që nuk janë të tuat.”– u shpreh Maya.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Të dua, por si motër”/ Flet shoku i tij i ngushtë: Graniti ka në mendje një vajzë jashtë…!

Romanca mes Fifit dhe Granitit mori fund kur ky i fundit i tha që e shikon si shoqe dhe se mes tyre nuk mund...

Çfarë ndodhi? Angela Merkel refuzon një shtrëngim duarsh me Ursula von der Leyen

Angela Merkel, kancelarja në largim e Gjermanisë është treguar e kujdesshme dhe nuk ka preferuar të afrojë dorën e saj me Presidenten e Komisionit...

“Mos të përsëritet më”, plas sherri mes Ilirit dhe Palomës, gazetarja shpërthen në lot pas debatit

Paloma dhe Iliri janë përfshirë në një debat ditën e sotme, brenda shtëpisë së BBV. Gjithçka ka nisur për mosrespektimin e rregullave, pasi Iliri...

Personazhi i njohur i ekranit: Dua të futem tek Big Brother, edhe unë VIP jam

Ard Daullxhiu një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka qenë mbrëmë i ftuar në "Expuls"...

“Nuk del i gjallë nga studio pa më dhënë lekët”, plas sherri në Tv Klan

Seanca e ndërmjetësimit e kësaj të diele në “Shihemi në Gjyq”, rubrika e njohur në “E Diela Shqiptare”, zhvillohet midis Ilirit dhe Lavdoshit. Shkak...