Home Lajme “Më ke bërë babanë më të lumtur”, festë në shtëpinë e Taulant...

“Më ke bërë babanë më të lumtur”, festë në shtëpinë e Taulant Xhakës, vogëlushi i tij feston ditëlindjen e parë

Si sot një vit më parë Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora u bënë prindër për herë të parë.

Kjo ditë është mjaft special për çiftin Xhaka pasi vogëlushi i tyre Klevis feston ditëlindjen. Nëpërmjet një postimi në Instagram Taulanti e ka uruar djalin e tij duke i treguar se ai është gjëja më e mirë që i ka ndodhur.

“Gëzuar ditëlindjen e parë për djalin tim të vogël, mikun tim më të mirë dhe dashurinë time të parë të vogël. Ti je një vjeç tashmë? Ku ka shkuar koha? Ti je gjëja më e mirë që na ka ndodhur ndonjëherë. Faleminderit që më bërë babanë më të lumtur. Te dua Klevis”- shkruan Taulanti krah fotove familjare.

- Advertisement -

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Ky frut ofron shëndet të mirë nëse e konsumoni çdo ditë

Një nga arsyet që ne duam më shumë muajt e ftohtë të vitit janë avokadot e pjekura me shijen e tyre të pasur dhe...

Si e kontrollon një burrë gruan? Do habiteni nga ky shkrim

Një grua ka nevojë për mbështetjen dhe inkurajimin e partnerit të saj në jetën e saj të punës si ajo, ku ajo i siguron...

“Erdhi një person me rroba civile”, Angela Martini rrëfehet për TV rumune: Nuk haja kur kapën burrin

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos...

Lidhja treshe, pendohet Egla Harxhi? Ngre gishtat e mesit, ç’ndodhi në program

Përdorimi i medias sociale nga mosha të ndryshme është kthyer shqetësim për shoqërinë duke sjellë edhe incidente mes të rinjve. Referuar rastit të Kozakut,...

Aktorja e njohur turke shpallet gruaja më e bukur në botë për vitin 2021

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, është zgjedhur gruaja më e bukur në botë për vitin 2021, sipas një sondazhi të bërë pak ditë...