Home Lajme Habit vogëlushja shqiptare: Xhaxhi Edi Rama, ti je dashuria ime

Habit vogëlushja shqiptare: Xhaxhi Edi Rama, ti je dashuria ime


Pasditen e sotme kry eministri Edi Rama vizitoi qe ndrën e re shën detësore në qytetin e Rrogozhinës. Gjatë inspe ktimeve të tij, Rama u prit nga një vogë lushe, e cila i “rrë feu” dashu rinë që kishte për të, duke e sur prizuar me k ryeministrin.

Ajo e ka pritur nu mrin një të qeve risë me një tufë me lule, dhe pavarë sisht këm bënguljes së Ramës, nuk ia ka dh ënë ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliut.

“O das huria ime. Ti je da shuria ime. Të kam parë në rekl ama dhe kam thënë o xhax hi Edi Rama është dash uria ime,”-tha e reja.
- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...