Home Lajme 28-vjeçari u merr jetën dy vajzave të tij dhe më pas...

28-vjeçari u merr jetën dy vajzave të tij dhe më pas…


Në këto ditë festash një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani. Si bëhet e ditur një burrë i ka ma rrë jetën vajzave të tija dhe më pas i ka dhënë f und jetës së tij.

Në fshatin Län genfeld pol icia ka gjetur të pa je ta vajzat dhe babai i tyre është gjetur në va skë pa ndje nja. Ende është e paq artë se cili është mot ivi.

Nëna e dy vajzave ishte në punë në një rest orant. Në momentin që ajo nuk po lidhej dot me të shoqin ka marrë të motrën në telefon dhe i ka thënë të shkoj të shi koj, ç’po ndodhte në shtëpi.

- Advertisement -

Vajzat e vogla u gjetën të paje ta në katin e parë të shtëpisë. Kurse babai u gjet pa ndje nja si u tha dhe më lart në vaskë. Si raport ohet nga m ediat gjermane ai është në gjendje të mirë në spital, por ende nuk ka folur.

Burimi: Bild/ Përktheu dhe përshtati: Revista Ora.
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Në autobus kishte edhe fëmijë”, drejtori i Mbrojtjes Civile zbardh ak sidentin tragjik në Kroaci

Aksi denti tragjik në Kroaci i autobusit me targa të Kosovës ka rezultuar fa tal për 10 pasagjerë, ndërsa 45 të tjerë janë pl...

Dhimbje e madhe, aksid entohet autobusi në Kroaci, 10 kosovarë humbin jetën

Një aksi dent tragjik është regjistruar ditën e sotme në autostradën “Slavonski Brod”, në Kroaci, ku një autobus me targa të Kosovës ka dalë...

61-vjeçari hyn në shtëpinë e të moshuarës dhe tenton ta përdh unojë

Momente tm erri ka përjetuar një 80-vjeçare në Athinë, pasi komshiu i saj 61-vjeçari me origjinë shqiptare i dehur hyri në shtëpinë e saj...

Modelja tregon tatuazhin e fshehtë që mund të shohë vetëm burri i saj

Modelja gjermane e tatuazheve Juliane Förster ka folur hapur së fundmi për fansat e saj të shumtë, mbi vizatimet që ka bërë në trupin...

“Djali i shqiponjave”, Anwar Hadid ju tregon të huajve për Skënderbeun

Dua Lipa prej dy ditësh ndodhet në Shqipëri. Artistja me famë ndërkombëtare zhvilloi takime ditën e djeshme me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj dhe...