Home Lajme E rëndë! Sëmundja i merr jetën vajzës 9 muajshe të çiftit të...

E rëndë! Sëmundja i merr jetën vajzës 9 muajshe të çiftit të gazetarëve

Gazetari i CN N Andrew Kaczynski dhe gruaja e tij, repo rterja e Ë all Street Jo urnal, Rachel Louise Ensign, po vajtojnë për hu mbjen e vajzës së tyre 9-muajshe, Francesca. Ajo vd ïq në prag të Krishtlindjes, tha Kaczynski në një cicërimë në Të itter, pas një be teje disa mujore me kán cerin.

“Ne jemi zem ërth yer që duhet të njof tojmë se vajza jonë e bukur Francesca vd ïq natën e kaluar në krahët e mamasë dhe babait të saj,” shkroi ai në Tw itter. “Do të ketë gjithmonë një bo shllëk i madh në ze mrat tona për të. Ne jemi shumë mirënjohës që kemi n johur dashurinë e saj. France sca të duam ”. Në shtator, Kaczynski nj oftoi se fëmija i tyre ishte diagn ostikuar me një “tu mor të tr urit jashtëzakonisht i rrallë dhe shumë ag resiv”.

Në muajt që pasuan, ai vazhdoi të njo ftonte fan sat dhe ndj ekësit për gjendjen e vajzës së tij. Ajo bëri një ndërhyrje kirur gjikale në tr u dhe javët e fundit, një inf eksion myko tik që buronte nga një ndërlikim me kimi oterapinë e saj, e përk eqësoi gjendjen dhe bëri që të shtrohej në te rapi int esive.

- Advertisement -

Në prag të Krishtlindjes, Kaczynski shkroi në Twi tter duke kërkuar lu tje dhe “shpresë për një mrekulli të Krishtlindjes” për familjen e tij, por duket se nuk kishte asgjë që mund të bëhej për ta mbajtur në jetë të voglën.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

I dha fund lidhjes pas surprizës së trëndafilave? Tea Trifoni merr vendimin drastik

Ajo ka deklaruar se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia. Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon situatën e sikletshme që i bëri bashkëshorti: Partneri më çoi me zor tek …

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias. Ata kanë qenë të ftuarit e parë...

“Shpëtove nga ajo e s ëmurë mendore”/ Motra e Granitit del me reagimin e papritur për Fifin

Këngëtarja Fifi pësoi kriza paniku kur Granit Cana i tha se i shikon vetëm si motër dhe asnjë gjë më tepër. U desh ndërhyrja...

Vajza e Ardit Gjebreas do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, moderatori e jep vetë lajmin

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës për Fëmijë, Eurovision 2021. Ajo është shpallur fituese e Festivalit...

“Ai është i vetmi që ka hyrë pa mik dhe pazare”/ Vëllai i Arditit bën deklaratën e fortë, i kthehet e revoltuar moderatorja e...

Ditën e sotme ishte i ftuar në studion e “Big Brother VIP Fun Club” vëllai i Ardit Çunit, Jetmiri, i cili komentoi debatet e...