Home Roze Rrëfimi pikëllues i Anxhela Peristerit: S'kisha para t'i shpëtoja jetën nënës time

Rrëfimi pikëllues i Anxhela Peristerit: S’kisha para t’i shpëtoja jetën nënës time

E ftuar në emisionin e “Ardhmja është vajzë”, këngëtarja e njohur ka rrëfyer për periudhën më të vështirë të jetës së saj, për të cilën është shprehur se dëshiron ta fshijë nga kujtesa.

“Kur është ope ru ar mami kemi qenë në Greqi dhe mbaj mend që nuk kishim lekë për të paguar o peraci onin. Dhe babi sigurisht e ka pasur të vështirë op eraci onin para pesë vitesh sepse kishte një ulçerë shumë të madhe dhe nuk dinim se si ishte situata. Ka qenë një periudhë që e ka përjetuar shumë keq dhe nuk dua ta kujtoj fare, dua ta fshij nga memoria” – ka thënë Anxhela Peristeri, e cila edhe është përlotur gjatë intervistës.

Për më tepër, këngetarja ka treguar se i është dashur të punojë që në moshën 15-vjeçare, e madje për një periudhë të gjatë ka qënë e vetmja e punësuar në familjen e saj.

- Advertisement -

Mirëpo këto situata të vështira e kanë bërë më të forte Anxhelën, e cila sot është një nga artistet më të suksesshme të skenës shqiptare, e cila ka fituar disa çmime të rëndësishme. Ajo ka pasur një mesazh motivues për të gjithë fansat e saj.

v

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...