Home Roze Rrëfimi pikëllues i Anxhela Peristerit: S'kisha para t'i shpëtoja jetën nënës time

Rrëfimi pikëllues i Anxhela Peristerit: S’kisha para t’i shpëtoja jetën nënës time

E ftuar në emisionin e “Ardhmja është vajzë”, këngëtarja e njohur ka rrëfyer për periudhën më të vështirë të jetës së saj, për të cilën është shprehur se dëshiron ta fshijë nga kujtesa.

“Kur është ope ru ar mami kemi qenë në Greqi dhe mbaj mend që nuk kishim lekë për të paguar o peraci onin. Dhe babi sigurisht e ka pasur të vështirë op eraci onin para pesë vitesh sepse kishte një ulçerë shumë të madhe dhe nuk dinim se si ishte situata. Ka qenë një periudhë që e ka përjetuar shumë keq dhe nuk dua ta kujtoj fare, dua ta fshij nga memoria” – ka thënë Anxhela Peristeri, e cila edhe është përlotur gjatë intervistës.

Për më tepër, këngetarja ka treguar se i është dashur të punojë që në moshën 15-vjeçare, e madje për një periudhë të gjatë ka qënë e vetmja e punësuar në familjen e saj.

- Advertisement -

Mirëpo këto situata të vështira e kanë bërë më të forte Anxhelën, e cila sot është një nga artistet më të suksesshme të skenës shqiptare, e cila ka fituar disa çmime të rëndësishme. Ajo ka pasur një mesazh motivues për të gjithë fansat e saj.

v

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Çudit nëna 34-vjeçare/ Pas rritjes së dy fëmijëve ushqen të dashurin me qumësht gjiri

Lana Michaels, nënë e dy fëmijëve i ka çuditur të gjithë me rrëfimin e saj. Sipas “The Sun”, ish-mësuesja thotë se ushqen me gji të...

Kur do të rikthehet në muzikë? Eni Koçi shuan kureshtjen e fansave

Eni Koçi ka disa muaj që nuk ka qenë aktive në muzikë. Projekti më i fundit i këngëtares së njohur është bashkëpunimi me Fisnikët,...

Ndjeni sikur nuk keni pikë fuqie? Arsyeja pse ndodh kjo

Ndiheni të lodhur, nuk keni pikë fuqie dhe keni një ndjesi përgjumjeje? Shpesh, lodhja mund të shkaktohet nga çështjet e lidhura me stilin e...

Në këtë mënyrë do të digjni kalori edhe në gjumë, ja se si të veproni

Kur flemë, trupi ynë pushon dhe rikthen nivelet e tij të energjisë. Megjithatë, gjumi është një gjendje aktive që ndikon si në mirëqenien fizike...

Del lista/ Ja kush janë të famshmit që planifikojnë të udhëtojnë në hapësirë

Dërgimi i njerëzve në hapësirë dikur dukej si një fantazi por kohët e fundit ka pasur zhvillime. Richard Branson dhe Jeff Bezos janë manjatët...