Ky frut ofron shëndet të mirë nëse e konsumoni çdo ditë

Një nga arsyet që ne duam më shumë muajt e ftohtë të vitit janë avokadot e pjekura me shijen e tyre të pasur dhe...

Si e kontrollon një burrë gruan? Do habiteni nga ky shkrim

Një grua ka nevojë për mbështetjen dhe inkurajimin e partnerit të saj në jetën e saj të punës si ajo, ku ajo i siguron...

“Erdhi një person me rroba civile”, Angela Martini rrëfehet për TV rumune: Nuk haja kur kapën burrin

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos...

ARTIKUJT E FUNDIT

Ky frut ofron shëndet të mirë nëse e konsumoni çdo ditë

Një nga arsyet që ne duam më shumë muajt e ftohtë të vitit janë avokadot e pjekura me shijen e tyre të pasur dhe...

Si e kontrollon një burrë gruan? Do habiteni nga ky shkrim

Një grua ka nevojë për mbështetjen dhe inkurajimin e partnerit të saj në jetën e saj të punës si ajo, ku ajo i siguron...

“Erdhi një person me rroba civile”, Angela Martini rrëfehet për TV rumune: Nuk haja kur kapën burrin

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos...

Lidhja treshe, pendohet Egla Harxhi? Ngre gishtat e mesit, ç’ndodhi në program

Përdorimi i medias sociale nga mosha të ndryshme është kthyer shqetësim për shoqërinë duke sjellë edhe incidente mes të rinjve. Referuar rastit të Kozakut,...

Aktorja e njohur turke shpallet gruaja më e bukur në botë për vitin 2021

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, është zgjedhur gruaja më e bukur në botë për vitin 2021, sipas një sondazhi të bërë pak ditë...

Ky frut ofron shëndet të mirë nëse e konsumoni çdo ditë

Një nga arsyet që ne duam më shumë muajt e ftohtë të vitit janë avokadot e pjekura me shijen e tyre të pasur dhe...

Si e kontrollon një burrë gruan? Do habiteni nga ky shkrim

Një grua ka nevojë për mbështetjen dhe inkurajimin e partnerit të saj në jetën e saj të punës si ajo, ku ajo i siguron...

“Erdhi një person me rroba civile”, Angela Martini rrëfehet për TV rumune: Nuk haja kur kapën burrin

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos...

U lirua nga bur gu, Fjolla Morina falenderon publikisht personin që e ndihmoi

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është liruar nga parab urgimi më datën 15 shtator. Ajo u arre stua në Prishtinë me 19 korrik duke...

Nga planet për martesë deri te lidhja me familjen, Olsi Bylyku i rrëfen të gjitha

Prej disa vitesh, Bylyku është në një lidhje dashurie me këngëtaren Egli Tako. Olsi zbuloi se bashkëmoshatarët e kanë paragjykuar që në një moshë...

NASA regjistron tërmete në Mars, shkencëtarët: Na bëjnë të kuptojmë ç’do ndodhë me tokën

Panelet Insight të NASA-s të ulura në fushat e zbrazëta të pluhurit të Marsit kanë regjistruar 3 tërmete në këtë planet. Lëkundjet vazhduan për...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

Ky frut ofron shëndet të mirë nëse e konsumoni çdo ditë

Një nga arsyet që ne duam më shumë muajt e ftohtë të vitit janë avokadot e pjekura me shijen e tyre të pasur dhe...

Si e kontrollon një burrë gruan? Do habiteni nga ky shkrim

Një grua ka nevojë për mbështetjen dhe inkurajimin e partnerit të saj në jetën e saj të punës si ajo, ku ajo i siguron...

“Erdhi një person me rroba civile”, Angela Martini rrëfehet për TV rumune: Nuk haja kur kapën burrin

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, ka treguar për herë të parë periudhën e vështirë që përjetoi në momentin kur bashkëshorti i saj Dragos...

Lidhja treshe, pendohet Egla Harxhi? Ngre gishtat e mesit, ç’ndodhi në program

Përdorimi i medias sociale nga mosha të ndryshme është kthyer shqetësim për shoqërinë duke sjellë edhe incidente mes të rinjve. Referuar rastit të Kozakut,...

Aktorja e njohur turke shpallet gruaja më e bukur në botë për vitin 2021

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel, është zgjedhur gruaja më e bukur në botë për vitin 2021, sipas një sondazhi të bërë pak ditë...

U lirua nga bur gu, Fjolla Morina falenderon publikisht personin që e ndihmoi

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është liruar nga parab urgimi më datën 15 shtator. Ajo u arre stua në Prishtinë me 19 korrik duke...

Nga planet për martesë deri te lidhja me familjen, Olsi Bylyku i rrëfen të gjitha

Prej disa vitesh, Bylyku është në një lidhje dashurie me këngëtaren Egli Tako. Olsi zbuloi se bashkëmoshatarët e kanë paragjykuar që në një moshë...

Ka tërhequr vëmendjen me operacionet plastike, ja si dukej më përpara Ada e Për’puthen

Konkurrentja e “Për’puthen nga qyteti i Skraparit, Iriada Shahollari, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur hyri për herë të parë në programin e dashurisë,...

TE NDRYSHME

Foto/ Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura bën deklaratën e rëndë dhe e quan…

Në emisionin Goca & Gra Tea mori një buqetë me trëndafila nga i dashuri i ri, ajo foli për marrëdhënien me Beartin ku zbuloi...

Fjolla Morina i dha fund martesës? Vëllai i Fisnik Sylës habit me veprimin për këngëtaren

Një ditë më parë lajmi se Fjolla Morina mund t’i këtë dhënë fund martesës më Fisnik Sylën bëri xhiron e rrjetit. Ky lajmi erdhi...

Inaugurimi i TKBO, Inva Mula e revoltuar: Ja pse nuk e pranova ftesën, nuk ua fal që s’bënë homazhe për prindërit e mi!

Sopranoja me famë botërore, Inva Mula mungoi në inaugurimin e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit të rikostruktuar. Mula tha se Ministria e Kulturës i...

E dini si quhet? Shitet për çmimin marramendës, kjo bimë që gjendet në malet tona kërkohet shumë nga të huajt

Kjo bimë e rrallë që i ngjan patates e kërpudhës dhe ka shijen e djathit e qepës së vjetër, quhet tartuf dhe kërkohet shumë...

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse pini vaj ulliri me stomak bosh? Rezultatet janë të mrekullueshme

Vaji i ullirit është padiskutim mbreti i tryezës dhe një prej ushqimeve më të rëndësishme të dietës mesdhetare. Ai përmban fenole, sterile dhe acide...